KONAKLAMA

Konaklama İçin Yer Seçiminiz

London Education sizin için yaşam şartlarınıza en utgun konaklama seçeneklerini özenle sunuyor.

Konaklayacağınız mekanla tecrübe ve gelişim sağlayacağınız ortamlar ile size eğitiminizde yardımcı olacak. Kendi evinizde hissedeceğiniz yurt ve aile seçenekleri ile İngilizce eğitiminize destek sağlayacaktır.

Sizi nasıl karşılıoyurz?

Danışmanlarımız sayesinde Londra ile ilgili genel bilgilendirme alacaksınız. Eğitim ve kişisel harcama maliyetleri, okul kaydınızı yapıyor ve vizeni için gerekenbelgeler konusunda sizi bilgilendiriyoruz. En uygun uçak biletinizi havaalanı yakınlığına göre alıyoruz. Eğitime Hazırlık 12 Ulaşım Sizi sıcakkanlı Türkçe bilen danışmanımız havaalanında karşılıyor ve güvenli şekilde kalacağınız yere götürüyoruz.

about
about

Aile Yanı

Bir ailenin yanında yaşamak size rahatça İngilizce konuşma fırsatını sunarken kendinizide sıcak bir evin rahatlığını sunacaktır. Günlük hayatta kullanılan dili rahatça öğrenirken başka bir kültür hakkında da bilgi edineceksiniz. Aile yanında kalmanız halinde sürekli konfor ve rahatlığınız için denetlenir ve kendinizi güvende hissedersiniz.

Yurt?

Dostluklar kurduğunuz öğrencilerle beraber kalmak, arkadaşlığınızı geliştirmek ve düşüncelerini paylaşabileceğiniz bir ortam oluşturmak için yurtta kalmayı tercih edebilirsiniz. Yurtların çoğunda yemek imkanı yoktur. Arkadaşlarınızla beraber yemek yapabilir yada Londra’nın restoran ve kafelerinin özgürce tadını çıkarabilirsiniz. Tek, iki ve ya çok kişilik odalardan birini secebilirsiniz.